RSS
środa, 30 listopada 2011
to lubię

Pisałam już nie raz i nie dwa, że lubię robić obrazki dla dzieci. Tematyka ta odpowiada mi bardzo, kolory które się używa, są bardzo ciepłe, a zestawiane na różne sposoby tworzą bardzo interesującą całość. Dostałam ostatnio poproszona o zrobienie metryczki. Pewna pani, zobaczyła jedną z moich prac na ścianie u mojej koleżanki. Zapytała kto itd no i tym sposobem, pocztą pantoflową, która jest niezawodna w pozytywnym i negatywnym znaczeniu dotarła do mnie. Metryczkę skończyłam wczoraj, pani ta jeszcze jej nie widziała.

Przyznam nieskromnie, że jestem zadowolona z wykonanej pracy, pozostaje jeszcze kwestia zapłaty, kwotę już podałam, ale czy adekwatną do wartości tej metryczki, nie wiem. Dopowiem tylko, że mulina tu użyta to  DMC i kanwa też.

19:55, emart22
Link Komentarze (3) »
piątek, 25 listopada 2011

To co ostatnio przygotowałam zapraszam:

zawieszki świąteczne,

 

Pozdrawiam:)

21:32, emart22
Link Komentarze (2) »
środa, 23 listopada 2011
nowości

Nie piszę, nic nie wklejam, ale to nie znaczy, że nic nie robię. Robię i to sporo. Wszystko zaprezentuje. Wracam wieczorami do domu, do komputera już nie siadam i tak czas leci. Wiem, że wymówek można znaleźć wiele, ale to nic innego jak tylko brak organizacji. A z tym ostatnio naprawdę jest ciężko.

pozdrawiam i zapraszam lada moment...:)

14:29, emart22
Link Dodaj komentarz »