RSS
czwartek, 24 marca 2011
Afryka

 

Tak tak dzika, ale jaka piękna i kolorowa. Kocham ten temat, ten klimat. Moim marzeniem jest podróż do Afryki i wierzę, że kiedyś tam pojadę. A tak na pociechę to sobie czasem wyszywam obrazki o tej tematyce i marzę........

Tak wogóle to mam jeszcze inne obrazki o tej tematyce, ale przedstawie je innym razem.

Pozdrawiam was serdecznie i zapraszam do odwiedzin.

21:35, emart22
Link Komentarze (4) »
piątek, 11 marca 2011

"WYOBRAŹNIA JEST WSZYSTKIM, STANOWI ZAPOWIEDŹ NADCHODZĄCYCH ATRAKCJI ŻYCIA"

Ten cytat pochodzi z książki pt "Sekret" i bardzo utkwił mi w głowie. Zapisałam go, bo jest dla mnie ważny i myślę, że zawiera w sobie tajemnicę która tkwi w naszym sposobie myślenia i podejścia do pewnych spraw.

Miłego dnia życzę i pozdrawiam.

07:38, emart22
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 08 marca 2011
Wymianka

Dzień kobiet, jak pięknie, niespodzianki się posypały różne. Od mężczyzn w rodzinie to jedno, a drugie nie koniecznie na dzień kobiet, ale tak trochę powiązane, niespodzianki dotyczące wymianki u Moteczka. Tematyka i kolorystyka zimowa. miała być zachowana  i dziś w dzien kobiet na blogach opisana, a więc: na wymiankę przygotowałam obrazek zimowy, oraz pakiet słodyczy.

Obrazek oprawiłam w srebrną rameczkę i wysłałam do mojej wymiankowej koleżanki BOEI

Do mnie też dotarła paczuszka od Moniki, Odebrałam ją z poczty i na mieście otwierałam,  bo z ciekawości wytrzymać nie mogłam. Byłam bardzo mile zaskoczona widokiem tych cudeniek.

Dostałam branzoletkę i kolczyki w kolorach zimy,  piękne białe robione na szydełku małe serwetki,  śliczną kartkę i trzy kolory mulinki.

i jeszcze masę słodyczy.

Branzoletkę i kolczyki w sobotę już założyłam. Reszta niespodzianek zdobi moją sypialnię.

Z całego serca dziękuję.

Wszystkiego najlepszego życzę.

Pozdrawiam

 

10:02, emart22
Link Komentarze (7) »