RSS
czwartek, 21 kwietnia 2011
zajączek

Przeglądając wzory świąteczne miałam wiele pomysłów na zrobienie czegoś o tej tematyce. Ale że mam inne prace zaplanowane, to nie mogłam sobie pozwolić na wymyślanie. Nie lubię jak mam za dużo pomysłów, za dużo rozgrzebanych rzeczy. Jakoś ciężko mi uporządkować ten bałagan. Postanowiłam nic nie zaczynać pokończyć to co zamierzone od dawna jest, a karteczkę jedną wielkanocną dla wyjatkowej osóbki zrobić i wysłać. Jeżeli tylko poczta nie zawiedzie, to karteczka do adresata jeszcze przed świętami dotrze. Bardzo mi na tym zależy.

 

Życzę wam moi drodzy Wesołych Świąt, smacznego święconego i miłej rodzinnej atmosfery.

13:50, emart22
Link Komentarze (1) »
wtorek, 19 kwietnia 2011

Kobieta z łódką bo tak nazywa sie ostatni mój obraz zakończyłam robić. W ostatnim wpisie zadeklarowałam, że obecną pracę skończę szybko i pokażę. Deklaracja okazała się świetnym pomysłem, bo przysiadłam uczciwie, ostatnie krzyżyki wykonałam, uprasowałam, sfotografowałam i przedstawiam.

Obraz wykonany jest muliną DMC. Zawiera 39 kolorów i jest wielkości 146x206 krzyżyków.

pozdrawiam ciepło:)

16:16, emart22
Link Komentarze (7) »
niedziela, 17 kwietnia 2011
czas...

Pracusie, wy nie przeglądam ostanio blogów, ale jestem pewna, że macie mnóstwo wpisów. Ja gdzieś zaplątałam się w pętli czasu, nie wyszywam, nie wpisuję nie czytam i nawet mało co porządkuję w domu, więc gdzie sie podziewa dzień za dniem? Może wy znacie odpowiedz na to pytanie. Prawie kończę jedną pracę, ale to mi tak mozolnie idzie, że zadaję sobie pytanie co ja tak naprawde robię. Kiedyś pracowałam i byłam bardziej zorganizowana, niż teraz gdy moja praca odbywa sie tylko w domu. Do świąt myślę, że będe miała co wam pokazać i czekam na te chwilę.

Zapisałam się na candy u myszki piękna serwetę ma do podarowania, sama niewiele robię to może i skorzystam;)

Póki co pozdrawiam was serdecznie i życze miłego tygodnia

17:58, emart22
Link Komentarze (2) »