RSS
piątek, 23 września 2011
dotarła

Kobietki, Ula napisała, że dorobiłam się siwych włosów na lewej skroni, myślę że więcej ich juz mam. Takie napięcie i oczekiwanie, jeszcze takich emocji w wymiankach nie miałam. A miało być tak z fantazją. Ta moja przesyłka część Ameryki zwiedziła zanim do tej naszej słodkiej Myszulowej trafiła. Ale najważniejsze jest i z tego co Ula pisze to się upominek fantazyjny spodobał.

To co przygotowałam przemyślałam sobie dokładnie, znacie blog Uli więc wiecie o czym pisze. Z resztą zawsze jak coś mam komuś podarować kieruję się dewizą, że to ma być coś takiego co sama chciałabym dostać.

A więc koniec tego pisania wklejam zdjecia, a wy oceniajcie.

Obrazek :

zawieszka zrobiona na kanwie plastykowej:

bransoletka pokazywana już na blogu, ale to od mojej córci. Zrobiła ją specjalnie na wymiankę z fantazją dla  Uli, ale nie pogniewa się jeżeli Kasia ją spożytkuje

do tego przydasie: kanwa malowana, hiszpańska gazetka i słodkości

Pragne wam wszystkim podziękować za trzymanie kciuków tej wędrówki mojej przesyłki. Ściskam wszystkich ciepło.

Emilka

08:15, emart22
Link Komentarze (5) »
środa, 21 września 2011
Wymianka z Fantazją

Wymianki z fantazja koniec nadszedł. Z burzy pomysłów, każdy z nas wybrał coś, co przykuło uwagę i zostało zrealizowane. Ja  przygotowałam prezent dla osoby którą znam nie od dziś, piszemy ze sobą rozmawiamy na skype. Bardzo się z tego ucieszyłam, że to właśnie dla Uli mam przygotować wymiankową niespodziankę. Ale niestety poczta zawiodła do dzis nie ma sygnału, że Ula dostała paczuszkę. Bardzo mi przykro z tego powodu.

To co przygotowałam póki co pozostaje słodką tajemnicą, ale pochwalę się zatem tym czym mnie obdarowała Dominika. Dziewczyna zadbała o każdy szczególik i jestem jej ogromnie wdzięczna. 

Cała paczuszka zapakowana była w dwie koperty bąbelkowe. Dominika przygotowała dla mnie takie piękne ozdobione pudełko, gdy podniosłam wieczko w środku znajdowała się karteczka z napisem Delikatnie. Wyjęłam zawartość pudełka a to słoiczek dżemu wiśniowego

Ale to nie wszystko. W paczce znalazłam jeszcze piękne ozdobione magnesiki na lodówkę. Jeden magnesik nawet z notesikiem, bardzo przydatny. Tak na marginesie muszę tu dodać, że ja zbieram magnesy, zawsze ze wszystkich wycieczek taką właśnie pamiątkę sobie przywożę

Do tego jeszcze przydasie w postaci mulinki, tasiemek i guzików, oraz słodkości.


Z całego serca pięknie dziękuję.

Moja wymiankowa niespodzianka dla Uli zostanie wpisana, dopiero po tym jak znajdzie się u adresata. Trzymam kciuki aby to stało sie jak najszybciej.

Dziękuje Marysi, za wspaniale zorganizowaną wymianke i każde słowo wsparcia.

 

 

07:55, emart22
Link Komentarze (8) »
sobota, 17 września 2011
zawieszka

Obserwowałam po cichu, jak robicie sobie takie cudeńka, aż w końcu się zdecydowałam i też sobie zrobiłam. Taka wyszła.

Na początek może być.

Miłego weekendu życzę. Dziękuję za odwiedziny.

09:55, emart22
Link Komentarze (2) »
sobota, 03 września 2011
Dzieciaczkowo

Powstała w tym tygodniu, metryczka, zamówiona, nie na sprzedaż, pozostanie w rodzinie.


Jeszcze nie wiem czy się spodoba, mama i maluszek zobaczą to dopiero za miesiąc.

23:26, emart22
Link Komentarze (3) »
piątek, 02 września 2011

Kochane, w moim mieście zamknął się sklep z makatkami, patchworkami itp. Kobitka szyła  cudne rzeczy torebki, narzuty, woreczki poszewki i zwierzątka. Nie byłam jej stałą klientką, ale na moją debiutancką narzutę patchworkową właśnie u niej kupiłam wszystkie materiały. Wiedziałam, że do końca sierpnia sklep będzie otwarty weszłam na chwilkę, a tam miła niespodzianka mnie zastała. Pani ta naszykowała dla mnie reklamówkę różnych kawałków, ścinków.


Przyznam,że byłam mile zaskoczona. Co z nich uszyję jeszcze nie wiem, ale zapewniam nie zmarnują się.

22:08, emart22
Link Komentarze (2) »